Bandaż elastyczny z klejem SPORTTAPE EAB NO TEAR 7,5cm

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 18,99 zł 18.99
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

SPORTTAPE EAB – bandaż elastyczny z klejem (do rozerwania potrzebne nożyczki)

Wymiary 5cm x 4,5m

bandaż elastyczny eab

Jeden ze starych strażników. EAB istnieje już od początku sportowego tapingu, kiedy zaczęły się wiązania sportowe i przetrwała próbę czasu. Ciężki, nie dający się rozerwać, półsztywny bandaż samoprzylepny to pas bezpieczeństwa do noszenia dla stawów, które wymagają wsparcia.

DLACZEGO TAŚMA EAB? DO CZEGO UŻYWAĆ? - EAB (Elastic Adhesive Bandage) jest stosowany do podtrzymywania stawów, zapewnienia przytrzymanie tkanek miękkich i unieruchomienie. Jest to ciężki, półsztywny (150% rozciągliwy) bandaż bawełniany z samoprzylepnym podkładem. Mocny faworyt w rugby, stosowany głównie do spinania barków, do owijania taśmą w aplikacjach RIGID.

NASZA TAŚMA EAB - Trzymamy się zwycięskiej formuły; przystępność + wydajność = zaufanie. Po założeniu naszego EAB nie będziesz chciał go zmienić. Oferuje idealne połączenie wytrzymałości na rozciąganie, przyczepności i komfort. Oznacza to, że pozostanie na boisku tak długo, jak chcesz.

NASZA TAŚMA EAB TKANINA - W przeciwieństwie do wielu innych, używamy wysokiej jakości tkaniny bawełnianej, która nie zawiera lateksu. Oznacza to większą wytrzymałość na rozciąganie, lepszy komfort i zwiększoną oddychalność

PRZYCZEPNOŚĆ - Sprawdzona wydajność, stosujemy nasz niezawodny klej z tlenku cynku, aby zapewnić niezrównaną trwałość

CENTRAL LINE - Przebieg przez rolkę nasza centralna linia pozwala zapobiec nadmiernemu docieraniu i tworzeniu „gorących punktów”

JAK DŁUGO TO BĘDZIE TRZYMAĆ? - Zawsze zalecamy usuwanie w ciągu 24 godzin dla higieny i skuteczności. Z pewnością nie musisz się martwić o ponowne zastosowanie w przerwie!

tejp elastyczny bandaż

FAKTY STRETCH - 150% rozciągnięcia pozwala tkaninie oferować wsparcie, mocowanie i kompresję

ROZMIAR - Nasze rolki mają 4,5 m długości i są dostępne w 3 różnych szerokościach: 2,5 cm, 5 cm i 7,5 cm

NIESTABILNE - Do przecięcia EAB musisz użyć nożyczek

GŁADKIE ODWRÓCENIE - aż do samego rdzenia. Oznacza to, że taśma nie jest marnowana, a aplikacja łatwa

FEATHERED EDGE - Krawędzie EAB są wolne od kleju, który zapobiega zmianom skórnym, gdy bandaże są stosowane przez dłuższy czas

INDYWIDUALNIE FOLIOWANE - To małe rzeczy, które robią dużą różnicę. Nasze rolki są owijane przepływowo, aby były bezpieczne i suche, dopóki nie będziesz gotowy do ich użycia

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl