Tlenowy trening kontrastowy thAIRapy

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 3 dni
Cena: 33 999,00 zł 33999.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Tlenowy trening kontrastowy thAIRapy to nowość dla sportu, fitnessu i dobrego samopoczucia.

Uczestnicy korzystający z tego rozwiązania łączą trening hipoksji – powietrza o niższej zawartości tlenu (znanego jako trening na wysokości) – i hiperoksji – powietrza o większej zawartości tlenu – w jednym ćwiczeniu znanym jako EWOT – Ćwiczenia z terapią tlenową. Tlenowy trening kontrastowy odbywa się przy użyciu różnych protokołów treningowych w zależności od celu lub wyniku, który użytkownik chce osiągnąć.

trening tlenowy na wysokości

CO UMOŻLIWIA thAIRapy ?

thAIRapy to jedyne w swoim rodzaju połączenie specjalistycznego sprzętu i oprogramowania, kontrolowane przez jednostkę sterującą. W określonych reżimach treningowych urządzenie umożliwia szybkie przejście (w ułamku sekundy) pomiędzy powietrzem hipoksyjnym (na dużej wysokości) a hiperoksycznym (o procentowej zawartości tlenu wyższej niż w powietrzu atmosferycznym). Ustawienia ręczne mogą służyć do zmiany, zatrzymywania lub pomijania protokołów lub do ustanawiania nowego protokołu.

Użytkownicy mogą uzyskać lepsze wyniki w krótszym czasie, postępując zgodnie z procedurami. Zwiększone Vo2max, oczyszczenie organizmu, szybsza regeneracja po treningu, zawodach, rehabilitacji, wzmocnienie układu odpornościowego, poprawa funkcji poznawczych i zwiększenie energii życiowej to tylko niektóre z korzyści płynących z treningu kontrastowego...

Sprzęt jest lekki i przenośny. Z wyjątkiem generatora wszystkie komponenty są zapakowane w małą walizkę transportową. Generator hipoksyczno-hiperoksyczny typu EO2 contrast, zbiorniki systemowe: hipoksyczne i hiperoksyczne, moduł kontrastu, jednostka sterująca z ekranem LCD oraz akcesoria. Wszystko to składa się na program treningowy thAIRapy . Oprócz systemu kontrastowego wymagany jest ergometr pokojowy, taki jak rower, sprzęt wioślarski lub steper. Trenażery rowerowe lub rolki powinny być używane wyłącznie przez doświadczonych rowerzystów. Rower stacjonarny jest zalecany dla początkujących i do użytku komercyjnego, ponieważ ćwiczenia są proste. Co więcej, w trakcie ćwiczeń na rowerze stacjonarnym postawa ciała jest również bardzo bezpieczna dla wszystkich, mimo że niektóre programy treningu kontrastowego mogą również obejmować krótkie sprinty.

Kontrastowe tlenowe programy treningowe kierowane przez jednostkę sterującą pozwalają nam wybierać z szerokiej gamy programów, aby sprostać wymaganiom elitarnych sportowców, pasjonatów sportu i osób dbających o zdrowie, które chcą poprawić swoje zdrowie i samopoczucie, spowolnić proces starzenia i żyć dłużej. Większość aplikacji jest dostępna dla wszystkich użytkowników.

Użytkownik postępuje zgodnie ze wskazówkami dla każdej fazy, obserwując protokół na ekranie. Na wybranym ergometrze ćwiczenia wykonywane są w masce. Protokoły są krótkie, ich wypełnienie zajmuje niewiele ponad 30 minut. Gdy mamy tylko 10-15 minut wolnego czasu lub jakieś ograniczenia czasowe, 6 minutowa procedura wystarczy, aby dobrze zregenerować siły pomiędzy dwoma wyścigami (półfinałami i finałami). Z doświadczenia wynika, że procedura jest bardziej skuteczna i ma większy efekt, gdy jesteśmy zmęczeni i mamy wysoki poziom mleczanu. Spożywanie niektórych suplementów diety może zwiększyć skuteczność poszczególnych schematów.

Dowiedz się więcej (przejdź na stronę) lub pobierz PDF


Istnieje możliwość sfinansowania zakupu urządzeń w formie leasingu operacyjnego. Udział własny: 10-45%, okres finansowania: 36-60 miesięcy, wykup końcowy uzależniony od okresu leasingu – nawet 1% Uproszczona procedura realizacji umowy.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl