Grzejący roller do masażu MojiHeat

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 199,99 zł 199.99
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Grzejący roller do masażu MojiHeat

MojiHeat - Grzejący roller - Nasz wałek do terapii podwójnej łączy w sobie zalety tradycyjnego wałka  z komfortem i relaksem ciepła terapeutycznego. MojiHeat - Grzejący roller jest najgorętszym wałkiem jaki istnieje w sprzedaży! Ten wałek ma 2 elementy konstrukcji, która łatwo wpasowuje się do każdej kuchenki mikrofalowej. Moji ma opatentowaną technologie swojej struktury dla najwyższego komfortu rolowania. Świetne sprawdza się na plecach, pośladkach i całych nogach. Masaż rollowanie jeszcze nigdy nie było tak przyjemne i efektywne.

Szybkie fakty

 • Świetne sprawdza się na plecach, pośladkach i całych nogach!
 • Trzyma do 30minut ciepła.
 • rozgrzewa się do 60ºC
 • Ukierunkowany na duże mięśnie.
 • Innowacyjny wałek do podwójnej terapii.
 • Nagrzewanie w kuchence mikrofalowej.
 • Opatentowana technologia struktury wałka do najwyższego komfortu amortyzacji.
 • Wyprodukowano w U.S.A.
 • Roczna gwarancja od daty zakupu.

grzejący wałek do masażu

Dodatkowe informacje

 • Waga 1.36 kg
 • Wymiary 33cm x 10cm
 • Kraj pochodzenia Stany Zjednoczone
 • Gwarancja 12 miesięcy

Jak używać

- NAGRZEWANIE tylko w kuchence mikrofalowej - 900W lub więcej UWAGA: mikrofale różnią się skutecznością ogrzewania pomimo podanej mocy

- TEST MIKROFALÓWKI - po raz pierwszy nagrzewaj roller przez 3 minuty

- NIGDY nie podgrzewaj dłużej niż 3 minuty i 20 sekund

- ROLLER MUSI OSTYGNĄĆ przez kilka minut po wyjęciu z mikrofalówki

- ZAWSZE odczekaj 3 godziny lub dłużej, zanim zaczniesz kolejne nagrzewanie

- Uwaga: używaj tylko zgodnie z zaleceniami. Nie przegrzewaj! Przegrzanie może spowodować oparzenia, uszkodzenie produktu i unieważnienie gwarancji. Nie pozwalaj dzieciom ogrzewać ani używać tego produktu bez ścisłego nadzoru osoby dorosłej. Osoby chore powinny skonsultować się z lekarzem przed użyciem. Zawsze sprawdzaj temperaturę wałka przed użyciem na gołej skórze.

Po podgrzaniu umieść rolkę na podłodze i wyrównaj nacisk na pożądany mięsień. Rolluj wałek do przodu i do tyłu, aby odczuć ulgę. Używaj go w ten sam sposób, w jaki używasz tradycyjnego wałka, ale poczuj korzyści płynące z ciepła. Moji Grzejący Roller może być również używany bez ogrzewania

rolka do masazu

 

Dlaczego warto mieć MojiHeat - Grzejący roller?

Wałki są łatwymi w użyciu narzędziami do automasażu, rozluźniania międzypowięziowego, terapii punktów spustowych oraz ćwiczeń funkcjonalnych, które mogą złagodzić ból i sztywność mięśni. Automasaż większa wydajność mięśni, przyspiesza ich regenerację, i co najważniejsze poprawia krążenie krwi. Niezależnie od tego czy jesteś wysportowany i trenujesz 5razy w tygodniu, czy dopiero zaczynasz ani w jakim jesteś wieku rolowanie mięśni poprzez proste ćwiczenia jest dla każdego. Wszyscy wiemy, że należy się rozciągać przed i po treningu dzięki czemu zapobiegniemy kontuzji. Treningi, a zwłaszcza treningi siłowe, powodują stopniowe skracanie się mięśni. Natomiast przykurczone mięśnie nie są w stanie wygenerować swojej maksymalnej mocy, a także mogą wywoływać wady postawy prowadzące do kontuzji lub bólu w obrębie stawów. Rozciąganie mięśni jest to w rzeczywistości ślizganie się włókien tkanki łącznej (kolagenu) po związkach chemicznych z grupy polisacharydów w celu ich nawodnienia. Wysuszone włókna mogą ulec sklejeniu i uszkodzeniu. Natomiast odpowiednio i systematycznie nawadniane włókna podlegają pełnej ruchomości, dzięki czemu zyskuje się odpowiednią mobilność, integralność i sprężystość mięśni. Ten sam, a nawet lepszy efekt „nawodnienia” jest osiągalny poprzez „rollowanie się”. Przesuwając mięśnie za pomocą wałka dociera się do miejsca problemu wprawiając w ruch tkanki łączne przy czym pozbywamy się nieprzyjemnego napięcia. Za pomocą rolki rozciąga się wybrane pasma mięśniowe, jednocześnie je masując. Efekty jakie możemy osiągnąć przez systematyczne rolowanie są zbliżone do efektów masażu w gabinecie fizjoterapeutycznym. Biorąc pod uwagę fakt, że nie po każdym treningu możemy znaleźć się na wizycie z masażem sportowym jest to duża zaleta naszego rollera, że mamy do zawsze pod ręką. Porównanie „rolowania się” do masażu jest również właściwe z tego względu, że poprawia krążenie krwi, co polepsza przepływ tlenu i bogatej w substancje odżywcze limfy usprawniając pracę serca, tętnic i mięśni. Masaż rolką usprawnia cyrkulację krwi w organizmie, przyspiesza przemianę termiczną resztek i toksyn wydalanych przez komórki, dzięki czemu zapobiegamy powstawaniu złogów w postaci niechcianego cellulitu. Dodatkowo rolowana skóra wygląda po prostu zdrowiej kiedy chcemy pokazać nasze nogi.

 

Mięśnie lubią ciepło! W przeciwieństwie do tradycyjnych wałków, Moji zapewnia długotrwałe ciepło terapeutyczne, bezpiecznie i skutecznie oddziaływujące na nasze mięśnie. Ciepły wałek działa ze zdwojoną siłą w porównaniu do tradycyjnego wałka piankowego, jest naszym oddanym fizjoterapeutą gdy chcemy rozluźnić napięte mięśnie po wysiłku fizycznym, stresie albo gdy zaczynamy odczuwać ból mięśnia. Ciepło rozluźnia mięśnie i ogranicza sztywność stawów – wpływając na poprawę jakości życia. MOji grzejący roller może być również pomocny, gdy dolegliwości bólowe po treningu wynikają z powstania zakwasów, a ściślej mówiąc DOMS (ang. delayed onset muscle soreness) – zespołu opóźnionego bólu mięśniowego. Powszechnie uważa się, że DOMS spowodowana jest akumulacją kwasu mlekowego w mięśniach, czyli że są to zwyczajowo nazywane „zakwasy” – DOMS ma jednak całkowicie odmienną przyczynę, jest to efekt uboczny procesu naprawy, który przebiega w wyniku mikrouszkodzeń włókien mięśniowych. DOMS może być spowodowana każdym rodzajem aktywności fizycznej. Największe jednak prawdopodobieństwo jej wystąpienia jest przy intensywnym eksploatowaniu mięśni przez wysokie siły skurczów ekscentrycznych, w przypadku gdy wykonujemy trening przy wyższej intensywności lub np. zbiegi, które są niezwykle wymagającym środkiem treningowym dla naszych mięśni i stawów. Działanie wałka Moji polega głównie na rozszerzaniu naczyń krwionośnych, dzięki czemu następuje lepsze ukrwienie organizmu. Dodatkowo można zauważyć działanie rozluźniające i przeciwbólowe. W przypadku biegaczy, MojiHeat - Grzejący roller to również dobre narzędzie uzupełniające rozgrzewkę np. przed startem.

 wałek do masazu

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Po co dodawać ciepło do masażu i w jaki sposób ciepło terapeutyczne przynosi mi korzyści?

Dodanie mocy terapii cieplnej do wałka Moji zwiększa moc rolowania i jego efektywność. Ciepło które oddaje narzędzie do aumasażu zmniejsza sztywność mięśni, zwiększa krążenie, łagodzi bolesność mięśni, a co najważniejsze, dzięki grzaniu mięśni odczuwasz ulgę!

Kiedy powinienem użyć wałka MojiHeat?

W każdej chwili! Możesz użyć rolera Moji, gdy twoje mięśnie są napięte, sztywne, obolałe i potrzebują ulgi. Narzędzie do automasażu MojiHeat - Grzejący roller doskonale nadaje się do rozgrzewki przed treningiem jaki regeneracji.

Jak podgrzać wałek Moji ?

Wszystkie grzejące produkty Moji powinny być podgrzewane tylko w kuchence mikrofalowej.

Czy MojiHeat - Grzejący roller można podgrzać na inne sposoby?

Nie. Ten produkt został specjalnie zaprojektowany do podgrzewania tylko w kuchence mikrofalowej. Rolki nigdy nie należy podgrzewać w piekarniku, w gorącej wodzie ani w żaden inny sposób.

Czy mogę od razu ponownie używać wałek Moji po jednym 30minutowym rollowaniu?

Nie. Musisz poczekać co najmniej 3 godziny, zanim ponownie podgrzejesz roller Moji. Odczekaj, aż wałek całkowicie ostygnie.

Czy wałek Moji zawiera wodę lub żel?

Wałek Moji zawiera zastrzeżoną, zgłoszoną do opatentowania mieszankę termoplastów i dodatków, które umożliwiają bezpieczne ogrzewanie wałka w kuchence mikrofalowej. Nie zawiera wody ani żeli.

Czy można dłużej nagrzewać wałek Moji?

Nie przegrzewaj. Przegrzanie może spowodować oparzenia, uszkodzenie produktu i spowoduje utratę gwarancji. Ogrzewaj tylko zgodnie z zaleceniami. Tylko ciepło w kuchence mikrofalowej. Zawsze sprawdzaj temperaturę produktu przed jego użyciem, szczególnie na gołej skórze. Należy pamiętać, że temperatura wałka Moji zwykle wzrasta przez kilka minut po podgrzaniu w mikrofalówce.

Jak długo wałek Moji pozostaje gorący?

Roller Grzejący MojiHeat pozostaje gorący do 30 minut w domu, na siłowni lub w normalnych warunkach toczenia, ale jeśli walczysz na zewnątrz w mroźnej temperaturze ten czas może nieco się skrócić. Czasy, które określiliśmy zazwyczaj dają ci dużo swobody na zakończenie sesji terapii cieplnej!

Jak duży jest Moji?

Moji ma 33cm długości i 10 cm średnicy i waży około 1.36 kilograma. Jest wystarczająco duży dla piłkarzy, ciężarowców i innych dużych sportowców, a jednocześnie wystarczająco kompaktowy i przenośny dla drobnego jogina! Nasi testowi użytkownicy uważają, że jest idealny!

W jaki sposób Moji może zmieścić się w kuchence mikrofalowej?

Nasz wałek ma 2 elementy konstrukcji, która łatwo wpasowuje się do każdej kuchenki mikrofalowej, jest wystarczająco mały, aby zmieścił się w większości mikrofal, ale wystarczająco duży, aby dać ci wszystkie zalety tradycyjnego wałka z pianki.

Jak oddzielić nowy wałek Moji na dwie części?

Twoja nowa rolka MojiHeat jest wyposażona w wytrzymały zatrzask, który bezpiecznie łączy ze sobą dwie połówki wałka. Obróć dwie połówki w przeciwnych kierunkach, a wałek oddzieli się na dwie części. Podobnie jak buty do biegania lub rękawice baseballowe, zatrzask wałka ma okres docierania. W przypadku kilku pierwszych zastosowań niektórzy klienci mogą mieć trudności z rozdzieleniem dwóch połówek, gdy roller jest chłodny. Najłatwiejszy sposób rozdzielenia MojiHeat wygląda tak: Umieść rolkę na podłodze lub innej twardej powierzchni; jedną ręką po jednej stronie szwu, która mocuje rolkę, a drugą po drugiej stronie - dociskaj do dołu i przekręć wałek!

Czy Moji Grzejący Roller jest miękki?

Moji ma amortyzację zewnętrzną z wytrzymałym rdzeniem dla wygody i trwałości.

Jak czyścić MojiHeat - Grzejący wałek?

Używaj do czyszczenia tylko wody, najlepiej przetrzyj wałek wilgotną szmatką.

Czy moje dzieci mogą korzystać z produktów grzejących Moji?

Tak, pod ścisłym nadzorem osoby dorosłej. Produkty Moji są bezpieczne dla wszystkich użytkowników, jeśli są właściwie używane. Nie pozwalaj dzieciom ogrzewać ani używać tego produktu bez ścisłego nadzoru osoby dorosłej.

Czy osoby z problemami zdrowotnymi i medycznymi mogą korzystać z produktów grzejących Moji?

Skonsultuj się z lekarzem przed użyciem.

Gdzie jest robiony Moji Grzejący Roller?

Wałek Moji jest wyprodukowany w Stanach Zjednoczonych.

Jaka jest gwarancja na Moji?

Moji oferuje 12 miesięczną gwarancję od daty zakupu.

 

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl