KIEDY UŻYWAĆ TAŚMY KINEZJO TAPING? 0

Możesz użyć TAŚMY KINEZIO TAPING, aby zmniejszyć ból, poprawić propriocepcję i zapewnić dynamiczne wsparcie przy różnych kontuzjach. Jest też kilka sytuacji, w których prawdopodobnie powinieneś zostawić go w pudełku.

czytaj całość »
Taśma kinesio taping DZIAŁA. Widzieliśmy to, czuliśmy i trzymamy się tego. 0

Jesteśmy wielkimi fanami praktyki klinicznej. Przyjmowanie informacji zwrotnych od tysięcy terapeutów i sportowców, którzy codziennie używają naszej taśmy. To kieruje naszym nauczaniem i naszymi twierdzeniami. Jednak jeśli wolisz twardą naukę, mamy dla Ciebie świetne badania, w które możesz się zagłębić. Chcesz sprawdzić niektóre z aktualnych badań? Poświęć trochę czasu na przeczytanie poniższych streszczeń. Możesz pobrać pełne artykuły, wchodząc na sporttape.co.uk/research. Czeka na Ciebie ponad 30 z nich.

czytaj całość »
Suche igłowanie jako forma terapii stosowana przez fizjoterapeutów 0

Wielu osobom suche igłowanie kojarzy się z akupunkturą, wywodzącą się z medycyny chińskiej. Nic bardziej mylnego. Oba zabiegi łączy jedynie wykorzystywanie igieł przy ich wykonywaniu. Akupunktura związana jest z nakłuwaniem punktów na całym ciele, mającym na celu zmianę przepływającej w nim energii oraz przywrócenie odpowiedniej równowagi.

czytaj całość »
Trening z gumami mini bands 0

Gumy Mini Band Loop to akcesoria do ćwiczeń w kształcie pętli, które wykonane są z rozciągliwego materiału. Polecane są przez wielu instruktorów fitness, ponieważ można z nimi przeprowadzić pełnowartościowy trening w warunkach domowych. Dlatego warto dowiedzieć się więcej o zaletach ich stosowania i sprawdzonych sposobach na ich wykorzystanie.

czytaj całość »
Guma floss band - Kiedy stosować? 0

Voodoo Floss Band jest to taśma stworzona przez dra Kelly'ego Starrett'a, służąca do regeneracji mięśni i stawów. Wielu użytkowników potwierdza skuteczność gumy, ale jej działanie nie jest do końca wyjaśnione.

czytaj całość »
Sposoby automasażu - postaw na odpowiedni sprzęt 0

O zaletach, jakie płyną z prawidło wykonanego masażu można by mówić długo. Jest to przede wszystkim forma odpoczynku oraz regeneracji dla naszego ciała jak i ducha. Najczęściej wybieraną formą jest oczywiście oddanie się w ręce specjalisty. Jednakże warto mieć na względzie to, że masaż możemy wykonywać także my sami i to w zaciszu własnego domu! Ta technika określana jest jako tak zwany automasaż, czyli masaż wybranych partii mięśniowych jak i całego ciała, wykonywany samodzielnie. Czym dokładnie jest automasaż, jak go wykonywać i jakie korzyści wiążą się z tego typu działaniem?

czytaj całość »
Co to jest Kinesiology taping? 0

Taśma kinesiology taping może przynieść korzyści w różnorodnych urazach, stanach zapalnych i wspomagać pracę mięśni. Jest cienka i elastyczna, co pozwala zapewnić dynamiczne wsparcie, a jednocześnie pozwala na bezpieczny i funkcjonalny zakres ruchu.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl